News

Message “Kosovo is with you” from Prizren for Primeminister Erdogan

Sot në ora 14:00 pas namazit të Xhumas në Sheshin Shadërvan u organizua tubimi me slogane “Kosova është me ju” dhe “Respekti për vullnetin Kombëtar” për mbështetje të Kryeministrit të Republikës së Turqisë Rexhep Tajip Erdogan.

Related Articles

Back to top button