Lajmet

Përkujtimi i Dëshmorrëve për nder të Ditës së Pavarsisë

Nën organizimin e Lidhjes së Vëzhguesve Rinia e Kosovës dhe Shoqatës Unioni Rinor i Kosovës u organizua aktiviteti i përkujtimit të Dëshmorrëve që u mbështet nga Komuna e Prizrenit.

daha fazla fotoğraf için tıklayın…

Show More

Related Articles

Close
Close