Haberler

8. Uluslar arası Sanatla Uyanmak Şöleni’nin Coşkulu Kapanışı

22.05.2010 tarihinde sergi ve sufi yorum dinletisi ile başlayan  8. Uluslar arası Sanatla Uyanmak Şöleni, Cumartesi akşamı Türkiyeli pop sanatçı Pelin Bindal konseri ile son buldu.
Cumartesi akşamı (29.05.2010) Türkiyeli Pop sanatçı Pelin Bindal’ın konseriyle 8. Uluslar arası Sanatla Uyanmak Şöleni sona erdi.
1000’e yakın gencin izlediği konserde Pelin Bindal, coştu ve coşturdu. Sanatçının seslendirdiği günümüzde en çok tutulan pop parçalara gençler eşlik etti.
Geç saatlere kadar süren konserde gençler doyasıya eğlenme fırsatı buldular. Konser öncesi dj.eky&enis, modern dans gösterileri de ilgi ve beğeniyle izlendi.
8. Uluslar arası Sanatla Uyanmak Şöleni çerçevesinde düzenlenen konser Kosova Genç Birlik Derneği organizasyonu ile gerçekleştirildi.
Gecede, 8. Uluslar arası Sanatla Uyanmak Şöleni’ne katılanlara ve katkısı geçenlere teşekkür belgeleri ve takdirnameler verildi.
Konserde Kosova Çevre ve Alan Planlama Bakanı Mahir Yağcılar, milletvekilleri Müferra Şinik ve Enis Kervan ve çok sayıda davetli de hazır bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu