Haberler

Kosova Genç Birlik Derneği Ankara’da Projelerini Anlattı

19 Mayıs Gençlik Haftası vesilesiyle Ankara’da bulunan Kosova Genç Birlik Derneği heyeti, Yurtdışı Türkler Başkanlığı – Yabancı Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ömer Ayçiçek ve Kosova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Bekim Sejdiu’yu ziyaret etti. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu yıl ilk kez uluslararası platformda düzenlediği “19 Mayıs Gençlik Haftası” na 35 farklı ülkeden katılım gerçekleşti. Kosova Cumhuriyeti’nden Kosova Genç Birlik Derneği heyeti katıldı ve bu festival kapsamında çeşitli etkinliklerde bulundu.

19 Mayıs Gençlik Haftası vesilesiyle Ankara’da bulunan Kosova Genç Birlik Derneği heyeti, Yurtdışı Türkler Başkanlığı – Yabancı Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ömer Ayçiçek ve Kosova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Bekim Sejdiu’yu ziyaret etti.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bu yıl ilk kez uluslararası platformda düzenlediği “19 Mayıs Gençlik Haftası” na 35 farklı ülkeden katılım gerçekleşti. Kosova Cumhuriyeti’nden Kosova Genç Birlik Derneği heyeti katıldı ve bu festival kapsamında çeşitli etkinliklerde bulundu.

Bu kapsamda Yurtdışı Türkler Başkanlığı – Yabancı Öğrenci İşleri Daire Başkanı Ömer Ayçiçek ile görüşüldü. Görüşmede Kosova Genç Birlik Derneği tanıtılırken aynı zamanda gençlerin üniversiteye hazırlık sınavları ve yeni sistem hakkında bilgilendirme yapıldı.

Kosova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Bekim Sejdiu ile yapılan görüşmede Büyükelçi Sejdiu derneğin yeni projelerinin gerçekleşmesinde her türlü desteği sağlayabileceklerini ifade etti.

daha fazla fotoğraf için tıklayın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu